Efektywne spalanie pelletu w dużej mierze zależy od urządzeń grzewczych w których ten proces się odbywa. Polecamy urządzenia spełniające najwyższe standardy ekologiczne, energetyczne i konstrukcyjne. Wykorzystanie zalet dobrego paliwa da najlepszy efekt w urządzeniach dedykowanych do jego spalania. Poniżej przedstawiamy listę rekomendowanych urządzeń grzewczych.

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe KOSTRZEWA® zostało założone w roku 1978. Od samego początku firma zajmowała się produkcją urządzeń grzewczych przeznaczonych do spalania biomasy. Zakres mocy produkowanych urządzeń wynosi od 10kW do 300 kW. Mogą one służyć do ogrzewania zarówno budynków mieszkalnych jak i obiektów przemysłowych. 

 

Zakład Ślusarski GREŃ powstał w 1990 roku. Od początku swojej działalności najważniejszym celem dla firmy była najwyższa jakość wyrobów i spełnienie wymagań Klienta. Wiodącą działalnością Firmy jest produkcja kotłów C.O., które spełniają kryteria standardu energetyczno-ekologicznego. Zakład produkuje kotły węglowe EKO-GREŃ I i II generacji oraz kotły na biomasy, np. pellet.

Dane kontaktowe

Domhar Sp. z o.o.
ul.Zakładowa 11
62-510 Konin, Poland
 
tel: +48 508 760 461
Fax: +48 63 220 22 50
JSN Megazine template designed by JoomlaShine.com